Go4Post

EU flag

Mūsdienās, kad uzņēmumam sociālo mēdiju kanāli ir viens no svarīgākajiem komunikācijas kanāliem, mēs esam izveidojuši sociālā mēdiju mārketinga platformu "Go4Post", kura sniedz iespēju apvienot jūsu uzņēmuma visus sociālo mediju profilus vienuviet. Platforma jums nodrošina iespēju pievienot vairākus dažādus sociālo mēdiju kontus, sastādīt ziņojuma tekstu un to nosūtīt uz visiem vai izvēlētajiem saviem sociālo tīklu kontiem jebkurā laikā. Mūsu mērķis ir sniegt jums iespēju ātri nosūtīt ziņu uz sociālo tīklu kontiem un ietaupīt uzņēmumam svarīgu resursu - laiku, lai jūs varētu koncentrēties uz uzņēmuma pamatvirziena darbībām nevis atkārtotu darbību veikšanu dažādos sociālo tīklu kontos.

“Go4Post” nodrošina sasaisti un informācijas nosūtīšanu uz Facebook, Twitter, LinkedIn un VKontakte kontiem, kā arī nodrošinām e-pasta un īsziņu (SMS) izsūtīšanas funkcionalitāti. Turpinot attīstīt mārketinga platformu "Go4Post", mēs plānojam pievienot citus sociālo tīklus un papildus funkcionalitāti..

Reģistrējieties vietnē https://www.go4post.com un izmēģini to bez maksas! Atrakstiet mums kā jums patīk piedāvātais risinājums un ko mēs vēl varētu pilnveidot, lai ietaupītu jūsu patērēto laiku sociālo tīklu džungļos.
Interreg - Estonia-Latvia EU flag