Go4Bonus

EU flag

Uzņēmēj! Vai zini savu klientu? Vai esi apsvēris iespēju ieviest atlaižu vai lojalitātes sistēmu? Esi izskatījis iespēju klientiem izsniegt vēl vienu jaunu plastmasas karti, lai arī klienti jau ir pārņemti ar dažādām plastmasas kartēm? Esi konstatējis, ka lojalitātes sistēma maksā vairāk, nekā esi gatavs maksāt? Vai varbūt esošā lojalitātes karšu sistēma Tevi neapmierina un tā ir novecojusi? Neuztraucies!

Mēs piedāvājam lojalitāte sistēmu kā pakalpojumu – Go4Bonus!

Mēs piedāvājam jaunu pieeju, izmantojot karti, kas jau ir gandrīz katra cilvēka makā – elektroniskās identifikācijas karti jeb eID! Jā, valsts izsniegto karti, kurai mēs esam pievienojuši papildus funkcionalitāti.

Lojalitātes sistēmu “Go4Bonus” var izmantot gan stacionārās, gan izbraukumu tirdzniecības vietās. Uzņēmuma pārstāvis sistēmā var izveidot dažādus lojalitātes piedāvājumus, katram piedāvājumam norādot tā pieejamo termiņu, kā arī norādīt citus nepieciešamus iestatījumus. Savukārt, kad klients ir gatavs veikt pirkumu, tirdzniecības pārstāvis var redzēt klienta statusu un piemērojamo atlaides apjomu pirkumam. Lojalitātes sistēma piedāvā arī pēc-pārdošanas funkcionalitāti - jūs varat redzēt, kuri piedāvājumi tiek izmantoti visvairāk, cik atlaides vai bezmaksas bonusi ir izsniegti, kādi klientu segmenti veic pirkumus visvairāk un citu, lēmuma pieņemšanai, nepieciešamu informāciju.

Turklāt, esošie un potenciālie klienti var izmantot lojalitātes sistēmas klientu sadaļu, kurā var sekot līdzi saviem statusiem katrā veikalā un redzēt visus piedāvājumus un atlaides.

Jautāsiet par nākotnes iespējām? “Go4Bonus” sistēma darbojas arī ar virtuālo lojalitātes karti, kas klientam vienmēr būs pieejama mobilajā ierīcē pat ja eID karte nav līdzi.

Iegūstat vēl vairāk funkcionalitāti, savienojot savu “Go4Bonus” profilu ar mūsu mārketinga sistēmu “Go4Post”, kura sniedz iespēju nosūtīt informāciju un piedāvājumus tieši saviem klientiem un informēt tos, izmantojot apziņošanas sistēmu, kas balstās uz klienta lokācijas noteikšanu.

Reģistrējies bezmaksas kā pircējs vietnē https://www.go4bonus.com vai sazinieties ar mums (info@id-karte.lv) par biznesa kontu.
Interreg - Estonia-Latvia EU flag